Author: o***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: received please go for it is so nice fit so well.
Color: Multicolor
Price: 291kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 220 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb25041685599772489 |
Author: o***y
Date:
Review: received please go for it is so nice fit so well.
Color: Multicolor
Author: k***a
Date:
Review: Bought it for my mom. I hope she will like it. It's good for her age
Color: Multicolor
Author: f***x
Date:
Review: Very satisfied with the product. I love it.
Color: Multicolor
Author: d***x
Date:
Review: beautiful beautiful beautiful beautiful beautiful beautiful the quality is good. I recommend this beautiful wig
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.